LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bjondina që bën meshkujt të çmenden/ Fotot më magjepsëse të modeles s*ksi të Instagramit

2 Gusht 2020, 07:09, Lifestyle CNA
Bjondina që bën meshkujt të çmenden/ Fotot më

Kseniya Belousova është një modele siberiane e cila u bë e njohur si një nga imazhet e Guess në vitin 2016.

Idhujt më të mëdhenj në fushën e modelingut janë Cindy Craëford, Naomi Campbell dhe Claudia Schiffer.Kseniya filloi të modelonte që në moshën 15 vjeçare.

Gjithashtu u bë e njohur teksa u bë pjesë e programit Dancin With the stars në Itali. Modelja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram me të cilët ndan fotot më seksi të saj teksa reklamon linjat perfekte me bikini.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më fantastike të bjondinës që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga