LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U infektua me Covid/ Përkeqësohet gjendja e mjekut të Sanatoriumit

1 Gusht 2020, 16:38, Lifestyle CNA
U infektua me Covid/ Përkeqësohet gjendja e mjekut të

Mjeku Alban Hatibi, i cili kishte rezultuar disa ditë më parë pozitiv me Covid 19, është shtruar në Reanimacionin e Spitalit Covid-2.

Mësohet se gjendja e mjekut, është përkeqësuar orët e fundit, dhe është dashur që ai të shtrohet në reanimacion ku po mbahet me oksigjen.

Alban Hatibi shërben si mjek anestezist-reanimator në Spitalin ?Shefqet Ndroqi?./CNA.al

Lajmet e fundit nga