LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

VIDEO-Pritjes i erdhi fundi/ Endri dhe Stefi Prifti publikojnë hitin e verës, "Digje sonte"

1 Gusht 2020, 15:04, Lifestyle CNA
VIDEO-Pritjes i erdhi fundi/ Endri dhe Stefi Prifti publikojnë hitin e

Pak orë më parë vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti paralajmëruan hitin e tyre të radhës. Një këngë ritmike dhe një klip plot ngjyra, vëllezërit Prifti iu kanë dhuruar fansave muzikën që do t?i shoqërojë gjatë gjithë sezonit të nxehtë veror.

Kënga titullohet “Digje sonte” për të cilën vëllezërit kanë bashkëpunuar me Biggie X, autorët janë emrat më të njohur të muzikës shqiptare si Gent Myftaraj, Pandi Laço dhe Gëzim Meta.

Ju ftojmë të ndiqni videon dhe të shijoni sa më shumë këtë super hit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga