LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kam rënë në dashuri me shoqen e ngushtë”/ Partneri i Miley Cyrus bën dedikimin e veçantë për këngëtaren

2 Gusht 2020, 14:49, Lifestyle CNA
“Kam rënë në dashuri me shoqen e ngushtë”/

Këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus ka tërhequr gjithnjë vëmendjen e mediave rozë për shkak të ngjarjeve të shumta në jetën e saj private.

Prej kohësh Miley është në një marrëdhënie dashurie me Cody Simpson, një lidhje që është komentuar pafund në mediat e huaja. Së fundi ata nuk kanë nguruar që t?i shprehin dashurinë njëri-tjetrit.

Ka qenë këngëtari australian ai i cili ka ndarë së fundmi një foto me të dashurën e tij në ?Instastory?, krah së cilës ka shkruar: ?Kam rënë në dashuri me shoqen e ngushtë?.

Dyshja shfaqej bashkë në makinë dhe ?look-u? i kuruat i Miley-t me kapelen ?Gucci? dhe ?makeup-in? perfekt ka bërë që fansat ka komplimentojnë pafund këtë pozë të dyshes.

Kujtojmë se Miley dhe Cody e nisën lidhjen e tyre disa muaj më parë dhe që prej atij momenti dyshja ka qenë në krye të mediave rozë për shkak të kimisë që kanë treguar se gëzojnë edhe në publik./CNA.al

Lajmet e fundit nga