LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Instagrami dhe realiteti/ Anxhela Peristeri zbulon “prapaskenat” e fotos seksi

2 Gusht 2020, 10:23, Lifestyle CNA
Instagrami dhe realiteti/ Anxhela Peristeri zbulon “prapaskenat” e

Nëse do t?i hedhim një sy Instagramit të personazheve të njohur shqiptar do të shohim perfeksion linja seksi, poza perfekte.

Shumë pak prej tyre e tregojnë se çfarë fshihet pas asaj fotoje seksi. Këngëtarja Anxhela Peristeri ka publikuar një foto ku shfaqet tejet tërheqëse me bikini duke treguar format e trupit e ndërkohë në një tjetër foto krah saj tregon realitetin teksa shfaqet e shtrirë duke qeshur.

 

 

 

A post shared by Music is my religion!?? (@anxhelaperisteriofficial_) on

Kujtojmë se Anxhela ka publikuar së fundi dy projekte muzikore të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme. Gjithashtu është komentuar shumë së fundi për fotot e saj seksi me bikini. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga