LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gazetarja e thotë hapur: "Seksi i mirë shijohet me..."

2 Gusht 2020, 11:04, Lifestyle CNA
Gazetarja e thotë hapur: "Seksi i mirë shijohet me..."

Gazetarja Zhaklin Lekatari, ka folur për diferencën e marrëdhënieve seksuale në jug dhe Tiranë.

E ftuar në emisionin “Ora verore”, ajo është shprehur se nuk ka rëndësi vendi por e rëndësishme është që seksin ta bësh me njeriun e duhur dhe mendjen e hapur.

E pyetur se ku shijon më shumë seksi në jug apo Tiranë ajo përgjigjet:

?Seksi i mirë shijon kudo, shijon edhe ne mal. Mjafton që seksin ta bësh me mendjen e hapur dhe me personin e duhur.?

Duke qenë se këtej ka jod dhe është kjo energjia verore, në plazh dashurohen më shumë, si mendon?

E vërtetë ndoshta nga ajo që je i zhveshur je më i çliruar nga veshjet, je i nxirë, je në ditë pushimi, prandaj patjetër që mendërisht je më i prirur, që të përjetosh më shumë eksperienca pozitive.

Megjithatë duke parë që interesi ynë seksual varet nga cikli ynë hormonal edhe përpos natyrës, faktorit ambiental.

Ndikon edhe cikli ynë ambiental, cikli ynë hormonal dhe mënyra sesi ne ndihemi vetë me trupin tonë ka të bëjë shumë me dëshirën që ne kemi për të kryer marrëdhënie seksuale prandaj edhe po edhe jo është përgjigjia e pyetjes tënde./ CNA.al

Lajmet e fundit nga