LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Trupin e saj do ta kishte zili çdo vajzë/ Kjo është modelja që po ndez Instagramin

2 Gusht 2020, 07:37, Lifestyle CNA
Trupin e saj do ta kishte zili çdo vajzë/ Kjo është

Arabella Chiwas është bërë e njohur në realityshoën e famshëm ?Love Island.? Bukuroshja bjonde është një modele, një yll Instagrami si dhe një yll televizioni.

Përveç modelingut Arabella ka dhe një pasion shumë të madh për palestrën ku kohën më të madhe e kalon duke ushtruar.

Kjo është dhe arsyeja pse ajo ka një fizik shumë të tonifikuar që do ta kishin zili të gjitha vajzat. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Arabella Chiwas./ CNA.al

Lajmet e fundit nga