Komente “dashurie” mes Seven Saraqit dhe Kejvina Kthellës: Duke pritur me durim

20 Maj 2020, 08:55, Lifestyle CNA
Komente “dashurie” mes Seven Saraqit dhe Kejvina Kthellës: Duke

Modelja Kejvina Kthella dhe këngëtari Seven Saraqi po përfliten për një lidhje dashurie mes tyre. Nëpërmjet disa postimeve në rrjetet sociale nuk kanë munguar dhe komentet mes dyshes.

Këngëtari ka publikuar një foto ku shfaqet në restorant dhe shkruan: ?Duke pritur me durim.?

Nuk ka vonuar përgjigjia e Kejvinës e cila i shkruan: ?Të më shohësh mua përsëri.?

Nuk e dimë ende nëse dyshja është vërtetë në një lidhje apo po provokojnë ndjekësit, por kjo mbetet për tu parë në ditët në vazhdim.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga