Ish banorja e Big Brother “shpërthyese”/ Elektrizon rrjetin me fotot e “nxehta”

20 Maj 2020, 07:27, Lifestyle CNA
Ish banorja e Big Brother “shpërthyese”/ Elektrizon rrjetin me

Olta Sheta është një nga vajzat më seksi të ekranit. Edhe pse ka ndryshuar shumë në pamjen e jashtme, të gjithë e mbajmë mend kur ishte pjesë e reality showt më të ndjekur ?Big Brother.?

Kanë kaluar kaq shumë vite dhe ajo mbetet po aq sensuale dhe e pëlqyer nga publiku.

CNA.al ka përzgjedhur fotot më të nxehta të bukuroshes që janë komentuar pafund në rrjetet sociale dhe nga shtypi rozë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga