FOTOT-Nënë për herë të dytë/ Arbana Osmani tregon barkun e rrumbullakosur nën fustanin e zi

19 Maj 2020, 10:41, Lifestyle CNA
FOTOT-Nënë për herë të dytë/ Arbana Osmani tregon

Moderatorja Arbana Osmani, pak ditë më parë zbuloi se ishte në pritje të ëmbël.  Arbana do të bëhet nënë për herë të dytë dhe psotimet ku tregon barkun e rrumbullakosur nuk kanë munguar.

Në postimet e fundit që moderatorja ka publikuar në Instagram Arbana ka realizuar një set fotogarfik për projektin e saj më të ri që ka të bëjë me kuzhinën. Ndërkohë që ka ndarë fotot mga festa Arbana tregon dhe barkun e rrumbullakosur.

Kujtojmë se disa ditë më parë u përfol që disa miq të afërm të moderatores thanë se bebi i çiftit është djalë, por megjithatë ende nuk dihet sa e vërtetë është pa një reagim të vetë Arbanës apo Eduardit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga