Surpriza e Encës dhe Rinës/ Reperja konfirmon bashkëpunimin e ardhshëm

18 Maj 2020, 16:00, Lifestyle CNA
Surpriza e Encës dhe Rinës/ Reperja konfirmon bashkëpunimin e

Këngëtarja Enca Haxhia dhe reperja Rina Balaj janë dy prej personazheve më të komentuara të momentit. Pak kohë më parë u përfol se Enca dhe Rina do të realizonin një bashkëpunim dhe reperja Rina Balaj e ka konfirmuar projektin.

E ftuar në emisionin në T7, ?Gjesi? ajo ka treguar se kanë menduar për një projekt që me siguri do të jetë një sukses. Megjithatë Rina nuk ka dhënë ende asnjë datë apo detaje rreth projektit.

Ajo  ka folur gjithashtu për suksesin e albumit të saj me Sin Boy që aktualisht është pëlqyer shumë sidomos në Greqi.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga