FOTOT- Aktorja i thotë “lamtumirë” izolimit e zhveshur nga vaska

18 Maj 2020, 12:50, Lifestyle CNA
FOTOT- Aktorja i thotë “lamtumirë” izolimit e zhveshur nga

Aktorja Catherine Tyldesley ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar nudo nga vaska.

36-vjeçarja Catherine ka dhuruar një pamje shumë të nxehtë teksa përshkruan se sa shpejt kanë kaluar këto muaj që lamë pas. Kanë qenë të shumtë ndjekësit që kanë komentuar duke e quajtur që kjo nuk është aspak mirë dhe të tjerë që e përshkruajnë si një bukuri.

Me këtë foto sajo i thotë “lamtumirë” izolimit. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga