LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ukrainasja që po tërbon meshkujt/ Fotot më përvëluese të supermodeles që po “djeg” rrjetin

18 Maj 2020, 07:16, Lifestyle CNA
Ukrainasja që po tërbon meshkujt/ Fotot më përvëluese

Modelja ukrainase Dasha Mart është një nga vajzat më të ndjekura dhe të pëlqyera të rrjeteve sociale. Ajo numëron plot 1.6 milionë ndjekës në Instagram.

Dasha e ka nisur karrierën e saj si modele duke pozuar për markat si Protein World dhe Coco White. Modelja ukrainase ka sfiluar për marka të njohura të modës si Bill Cost dhe Guess.

CNA.al ka përzgjedhur fotot më seksi të ?bombës? ukrainase që do t?iu lënë pa fjalë. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga