LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Kim Kardashian rikthehet pas në kohë/ Bën ndryshimin në pamje duke treguar asetet

17 Maj 2020, 09:37, Lifestyle CNA
VIDEO-Kim Kardashian rikthehet pas në kohë/ Bën ndryshimin

Kim Kardashian është kthyer edhe një herë në kohën ku tërboi të gjithë ndjekësit me pamjen e saj. Bomba amerikane është kthyer sërish në bjonde duke mos harruar të tregojë pak dhe nga asetet e saj.

“Flokët e mia do të jenë aq të shëndetshme pas karantinës. Mendoj të vdes bjonde në kohën ku ndërveprimi njerëzor të rikthehet sërish”, shkruan ajo në një foto të saj ku shfaqet bjonde.

Kim ka ndarë disa video ku shfaqet bjonde dhe duhet të pranojmë se duket vërtetë seksi. Për më tepër ndiqni galerinë dhe videot e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga