LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Fansja “bombë” e Juventusit dhe Cristiano Ronaldos/ Fotot më të nxehta të modeles italiane

18 Maj 2020, 07:29, Lifestyle CNA
Fansja “bombë” e Juventusit dhe Cristiano Ronaldos/ Fotot

Diana Tinari lindi në Bolonjë dhe u bë e njohur në një program televiziv në Itali. Diana është një nga tifozet më të zjarrta të ekipit të Juventusit dhe yllit të futbollit Cristiano Ronaldo.

Në Instagramin e saj numëron me mijëra ndjekës me të cilët ndan foto mjaft provokuese. Ajo ka linja perfekte dhe nuk ngurron t?i shfaqë ato në rrjetet sociale.

Për më tepër CNA.al ka përzgjedhur 20 fotot më të nxehta të tifozes së zjarrtë të Juventusit, Diana Tinari./ CNA.al

Lajmet e fundit nga