FOTOT- Një fashioniste e vërtetë/ Nga flokët tek veshjet, Dua Lipa shfaqet plot stil

18 Maj 2020, 13:19, Lifestyle CNA
FOTOT- Një fashioniste e vërtetë/ Nga flokët tek veshjet,

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa është pikasur gjithnjë për stilin e saj të veshjes apo ndryshimet e shumta që ka bërë në pamje. Madje shumë revista që shkruajnë për mdoën e kanë cilësuar si një prej personazheve që sjell gjithnjë një model për tu ndjekur.

Dua ka eksperimentuar shumë me ngjyrat në flokët e saj ku pasi i leu gjysmë bjonde tashmë io ka kthyer në të kuqe.

Por këngëtarja gjithashtu komentohet shumë edhe për veshjen ashtu si në foton e fundit të publikuar në Instagram.

Ajo është shfaqur e veshur plot stil e ngjyra gjë që shtëpitë e modës kanë shprehur se ngjyrat do të jenë shumë në trend këtë verë.

Me një shami në flokët e saj të kuqe, një bluze dhe pantallona të shkurtra Dua po kthehet në një fashioniste e vërtetë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga