Vetëm 24 orë nga publikimi i albumit/ Rina Balaj dhe Sin Boy po bëjnë “namin” në Greqi

18 Maj 2020, 14:51, Lifestyle CNA
Vetëm 24 orë nga publikimi i albumit/ Rina Balaj dhe Sin Boy po

Dy reperët, Rina Balaj dhe Sin Boy, kanë publikuar albumin e tyre të përbashkët me 20 këngë dhe titullohet ?MM?.

Gjatë karantinës ata kanë punuar për të sjellë projekte të reja dhe kanë sjellë shumë projekte të ndryshme në këtë album.

Duket se publikut i ka pëlqyer ky album i ri, i cili brenda 24 orëve pas publikimit ka bërë ?namin? në Greqi!

Reperja Rina ka treguar nëpërmjet një postimi në Instagram, se ?MM? është kthyer në albumin e dytë më të shitur në Greqi që në ditën e parë të publikimit. Ky është një sukses i madh për reperët shqiptarë, të cilët po ngjisin së bashku shkallët e karrierës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga