FOTOT-U shpreh se nuk donte të publikonte më foto shumë seksi/ Kim Kardashian provokon me të brendshme

19 Maj 2020, 10:17, Lifestyle CNA
FOTOT-U shpreh se nuk donte të publikonte më foto shumë seksi/

Biznesmenja Kim Kardashian kohët e fundit ka rritur ndjeshëm numrin e ndjekësve në Instagramin e saj duke publikuar foto të fizikut të saj të tonifikuar.

Ylli i reality shoët ka fotografuar veten të veshur me të brendshme të koleksionit të saj të SKIMS. Bomba amerikane tregoi dhe njëherë linjat e saj perfekte pavarësisht se  në një intervistë për Valeu nëntorin e kaluar ajo ishte shprehur se po përpiqej të mbulohej uuuuudhe të vishej  më pak seksi sidomos në rrjetet sociale.

Kim u shpreh: “Nuk e di nëse është fakti që im shoq është shprehur se ndonjëherë të jesh shumë seski është e tepruar dhe ai nuk ndihet rehat me këtë. E dëgjoj dhe e kuptoj në këtë pjesë.” Por sidoqë të jetë në fund të ditës reperi i jepte lirinë të bënte dhe të ishte çfarë të donte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga