FOTOT-Moderatorja që po “tërbon” rrjetin/ Leila Kraja, vajza seksi e ekranit

19 Maj 2020, 07:18, Lifestyle CNA
FOTOT-Moderatorja që po “tërbon” rrjetin/ Leila Kraja,

Moderatorja dhe modelja Leila Kraja është një nga vajzat më seksi të ekranit.

Në vitin 2017, moderatorja sportive ka marrë pjesë në Miss America ku ka përfaqësuar Californinë, vendin ku është rritur.

Por edhe pse ka vite që jeton në amerikë, modelja Leila Kraja u kthye në Shqipëri ku dhe pati shumë sukses në botën e televizionit.

Së fundi thuhet se ajo do të zëvendësojë Ilda Bejlerin në Digit Alb, por modelja nuk ka konfirmuar asgjë në lidhje me këtë.

Duke qenë shkodrane, ajo është një nga tifozet më të zjarrta të Vllaznisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga