Ëndrra e çdo mashkulli/ Daphne Joy, modelja që çdokush do ta dëshironte

19 Maj 2020, 07:38, Lifestyle CNA
Ëndrra e çdo mashkulli/ Daphne Joy, modelja që çdokush

Daphne Joy është një nga modelet më seksi të shoëbizit të huaj dhe është një influencuese në rrjetet sociale. Bukuroshja bombastike filipinase përveç bukurisë është bërë e famshme si ish e dashura e yllit të hip hop-it, 50 Cent.

Forma tepër joshëse dhe poza super të nxehta Daphne është kthyrer në ëndrrën e çdo mashkulli. Ne kemi përzgjedhur fotot më magjepsëse të Daphne që mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga