VIDEO-Ekspozon gjoksin dhe prezanton “burrin” e ri/ Enca çmend ndjekësit

19 Maj 2020, 09:04, Lifestyle CNA
VIDEO-Ekspozon gjoksin dhe prezanton “burrin” e ri/ Enca

Këngëtarja Enca Haxhia është një prej personazheve më të komentuara përsa i përket pamjes dhe jetës private.

Ajo është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj momente nga projektet e saj më të reja.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaqet shumë seksi me gjoksin jashtë dhe tregon një mashkull mjaft tërheqës që po e shoqëron në dhomën e hotelit.

?Burri im i ri?, shkruan ajo krahas videos ku djali i shkel syrin. Nga zërat që dëgjohen brenda dhomës kuptohet që janë në xhirime të ndonjë projekti të ri të këngëtares që presim ta shohim së shpejti.

Për më tepër mund të ndiqni videot dhe galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga