Foto/ Aurela Gaçe përplas keq makinën

19 Maj 2020, 18:53, Lifestyle CNA
Foto/ Aurela Gaçe përplas keq makinën

Aurela Gaçe një nga këngëtaret më të dashura të skenës shqiptare është përballur me një incident të pakëndshëm sot.

Ajo e ka pësuar një aksident të vogël derisa po e parkonte makinën dhe lajmin e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

?Sapo me goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjshëm nuk kam parë??. Po ecja ngadalëëë ngadalëëëë në parkim. Disa çuna bënin me shenjë, stop stop. Jo unë, po prisja te bënte pip pip ai sensori i poshtër. Kam faj unë???????. Lum shtëpia që më ka?-shkruan këngëtarja e njohur në Instagram./CNA.al

Lajmet e fundit nga