E trishtë/ Ylli i "Twilight" gjendet i pajetë së bashku me të dashurën e tij

19 Maj 2020, 12:03, Lifestyle CNA
E trishtë/ Ylli i "Twilight" gjendet i pajetë së bashku

Aktori i njohur 30-vjeçar Gregory Tyree Boyce është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Las Vegas së bashku me të dashurën e tij.

Sipas grupit të ekspertëvë mjeko-ligjorë, 30 vjeçari dhe e dashura e tij 27-vjeçare kanë vdekur prej datës 13 maj.

Ndërsa  raporti i autopsisë ende nuk është publikuar për të zbuluar se cilat janë shkaqet e vërteta të vdekes së parakohshme të çiftit.

Por sipas burimeve mësohet se në trupat e dy të rinjve gjetur një substancë e bardhë, duke shtuar kështu dyshimet se çifti ka vdekur për shkak të një overdoze, por kjo mbetet për t?u konfirmuar nga autoritetet.

Kujtojmë se Boyce u bë i njohur pas rolit të tij në sagën ?Twilight? në rolin etij krah  aktores Kristen Stewart në vitin 2008, ku mbante rolin e një studenti të shkollës së mesme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga