Brenda vilës 18 milionë dollarëshe të Meghan dhe Harryt/ Dalin pamjet nga ambienti luksoz ku po jeton çifti

19 Maj 2020, 11:17, Lifestyle CNA
Brenda vilës 18 milionë dollarëshe të Meghan dhe Harryt/

Çifti më i komentuar i shoëbizit të huaj, Meghan dhe Harry pasi hoqën dorë nga titujt mbretërorë, u zhvendosën në Los Angelos.

Pak kohë maparë në mediat e huaja u shkruajt se Meghan dhe Harrz po jetonin në rezidencën luksoze 18 milionë dollarëshe të manjatit Tyler Perry.

Meghan, Harry dhe djali i tyre 1 vjeçar Archie janë vendisur në rezidencën 18 milionë dollarëshe, që kur u transferuan në Los Angeles në fund të marsit.

Së fundi kanë dalë pamjet brenda vilës luksoze ku po jeton çifti dhe stili i saj është pothuajse mbretëror.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga