Shpërtheu në ofendime ndaj policëve/ Aktori i njohur kërkon falje: Nuk më lanë ti jepja lamtumirën

19 Maj 2020, 13:10, Lifestyle CNA
Shpërtheu në ofendime ndaj policëve/ Aktori i njohur kërkon

Gjatë protestës së ditës së djeshme, aktori Ervin Bejleri u shoqërua nga forcat e policisë në komisariat, për shkak të ofendimeve në drejtim të efektivëve të policisë.

Pasi përdori gjuhë fyese kundër policëve, aktori ka kërkuar falje publike duke u shprehur se nuk e kishte me ta, por me personat që i drejtojnë.

Ai u shpreh se ata nuk e lanë t?i jepte lamtumirën ashtu siç duhej shtëpisë së tij.

?Për ju moshatarët e mi të veshur me uniformë: Jeni te stevitur, jeni të mësuar që ndaj çdo provokimi të jeni gjakftohtë. Por unë fatkeqësisht jo. Sepse sot u sulmua në mënyrë barbare shtëpia ime. Ju ishit në detyrë, por edhe unë isha në shtëpi. E ju nuk më latë ti jepja të paktën lamtumirën që meritonte.

E megjithatë ju FAL . Siç edhe ju kërkoj NDJESË për çdo fyerje ndaj jush. Por nuk ishte për ju po për ata që luajnë me ne. Me ju dhe me mua. Shpresoj sinqerisht që ata që janë fyer të më kuptojnë,?? shkroi Bejleri në postimin e tij në Instagram./ CNA.al

Lajmet e fundit nga