“Ndonjëherë nuk marr dot frymë”/ Motra e këngëtares habit me deklaratën

19 Maj 2020, 13:50, Lifestyle CNA
“Ndonjëherë nuk marr dot frymë”/ Motra e

Motra e këngëtares së famshme, Miley Cyrus, Noah njësoj si e motra ka pasion muzikën. Së fundi ajo ka publikuar këngën e saj më të fundit ?The end of everything?, që është një dedikim për Mileyn.

Nëpërmjet kësaj kënge ajo ka treguar se sa e vështirë është të jesh motra e Miley dhe shprehet se gjithnjë është rritur nën hijen e saj.

Pas këngës nëpërmjet një video të drejtpërdrejtë  ajo ka treguar të gjithë ndjesitë e saj.

?Gjithmonë jam ndjerë sikur isha ajo për të cilën nuk donte t?ia dinte askush, nisur nga çfarë më shkruanin dhe më thoshin online. Isha absolutisht e padukshme, prandaj kam shkruar ato vargje. Ishte diçka që ma thoshin të gjithë: pavarësisht gjithçkaje, unë do të isha përherë në hije.

E kam dëgjuar këtë fjali për gjithë jetën time, çdo ditë të saj. Në një mënyrë ose një tjetër unë nuk isha mjaftueshëm, ndoshta nga pamja ime apo nga tipi im. Ndonjëherë ndihem sikur as nuk marr dot frymë tamam. Prandaj erdhi kjo këngë, e cila ka një pjesë të madhe të jetës time në të.

Me shumë gjasa, s?do të flas më për këtë çështje. Ju që jeni të rinj dhe e njihni internetin, mund ta merrni me mend sa e vështirë ka qenë për mua?, është shprehur Noah.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga