“Do doja të mos kisha bërë seks para martesës”/ Këngëtari pendohet për lidhjet e mëparshme të dashurisë

19 Maj 2020, 13:27, Lifestyle CNA
“Do doja të mos kisha bërë seks para martesës”/

Këngëtari i njohur, Justin Bieber i ka lënë të gjithë pa fjalë me deklaratën e fundit. Bieber është shprehur se është penduar që ka kryer marrëdhënie para martesës. Bieber është martuar me modelen Hailey Baldëin me të cilën thuhet se po përjeton dashurinë më të madhe madje i ka kushtuar dhe një këngë.

Para se të martohej me modelen, këngëtari ka qenë në një lidhje dashurie me Selena Gomez dhe deklarata të që ka bërë për seksin para martesës mund t?i referohet edhe marrëdhënies me të. ?Nëse do kthehesha pas dhe nuk do kaloja ato të këqija që kam kaluar, do e ruaja veten për martesë. E di që duket si çmenduri, por seksi mund të komplikojë gjërat?, është shprehur Justin Bieber.

Bieber ka bërë këtë deklaratë në krah të bashkëshortes së tij e cila u shpreh se ajo ndihet ndryshe nga Biber e kjo ndoshta prej jetesës së ndryshme që kanë bërë. ?Nuk e di nëse do bëja të njëjtën gjë sepse ne kemi patur rrugë të ndryshme në jetë. Por bie dakort me faktin që seksi mund të komplikojë gjërat?, është shprehur modelja.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga