Ftoi tri vajza në shtëpinë e tij/ Aktorja e famshme turke i jep fund lidhjes 3 vjeçare

19 Maj 2020, 14:44, Lifestyle CNA
Ftoi tri vajza në shtëpinë e tij/ Aktorja e famshme turke i jep

Aktorja e njohur turke Tuba Buyukustun është kthyer në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga partneri i saj, regjisori Umut Evirgen.

Mediat turke raportojnë se çifti i ka dhënë fund lidhjes pas 3 vitesh bashkë. Sipas tyre, shkak është bërë xhelozia e aktores pasi partneri i saj ka ftuar në shtëpi disa vajza. Bëhet fjalë për prezantuesen turke Defne Samyeli dhe dy vajzat e saj. Madje sipas mediave turke vajzat e prezantueses kanë publikuar foto nga shtëpia e partnerit të aktores.

Tuba Buyukustun dhe Umut Evirgen qëndrojnë në heshtje, ashtu siç kanë vepruar deri tani. Dyshja kanë preferuar gjithmonë të mos i komentojnë lajmet lidhur me ta dhe nuk dihet nëse do të reagojnë këtë herë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga