Sportistja mahnit me linjat e saj perfekte/ Fotot më fantastike të yllit të televizionit

20 Maj 2020, 07:43, Lifestyle CNA
Sportistja mahnit me linjat e saj perfekte/ Fotot më fantastike të

Lucie Donlan është një modele e cila është bërë e njohur në reality shoën e famshëm Love Islands.

Përveç kësaj ajo është një sërfiste britanike dhe ka punuar për disa kohë si kapitene sërfi në ISA. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram ku ndan shumë foto me bikini.

Linjat e saj perfekte bën që t?i hapen shumë dyer në fushën e modelingut si dhe pjesëmarrja në televizion.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga