FOTOT-Supermodelja ruse ngre temperaturat/ Provokon me bikini dhe ka një pyetje për ndjekësit

20 Maj 2020, 08:37, Lifestyle CNA
FOTOT-Supermodelja ruse ngre temperaturat/ Provokon me bikini dhe ka një

Anastasia Kvitko është një nga supermodelet më seksi të Instagramit. Ajo numëron më shumë se 10.9 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Anastasia njihet për fotot e saj provokuese teksa pozon me bikini dhe çmend ndjekësit. Së fundi ajo ka publikuar disa fotot ku tregon gjoksin bombastik dhe duke provokuar pyet fansat se cilën prej tyre pëlqejnë më shumë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga