Më e kërkuara e revistës Playboy dhe Maxim/ Fotot e modeles amerikane që po pushton Instagramin

20 Maj 2020, 07:16, Lifestyle CNA
Më e kërkuara e revistës Playboy dhe Maxim/ Fotot e modeles

Kindly Myers është një modele amerikane e cila filloi modelimin e saj rreth moshës 21 vjecare. Kindly e ka nisur karrierën e saj duke pozuar në kalendarë. Gjithashtu ka pozuar për Playboy si dhe për Maxim.

Ajo numëron më shumë se 1.9 milion ndjekës në rrjetet sociale u ndan shumë foto provokuese.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga