LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ngacmon seksualisht në mes të rrugës një grua/ Policia arreston 50 vjeçarin

27 Korrik 2018, 08:22, Aktualitet CNA
Ngacmon seksualisht në mes të rrugës një grua/ Policia

Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë shtetasin Arben Beqiri, 50 vjeç, banues në lagjen ?Çlirimi?.

Ky shtetas u arrestua pasi në lagjen ?Luigj Gurakuqi?, Elbasan, për motive të dobëta ka goditur me sende të forta, dhe ka bërë veprime të turpshme në publik ndaj shtetases, L.M., 49 vjeçe, banuese në Elbasan.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprat penale ?Plagosja e lehtë me dashje? , dhe  ?Ngacmimi seksual? të parashikuar nga nenet 89,108/a të Kodit Penal.

Lajmet e fundit nga