LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tentuan t’i grabisin shtëpinë/ 62 vjeçari përleshet me “skifterët”

27 Korrik 2018, 06:43, Aktualitet CNA
Tentuan t’i grabisin shtëpinë/ 62 vjeçari përleshet

Tre persona kanë tentuar të grabisin një banesë në Shkodër, por kanë përfunduar duke u përleshur me të zotin e shtëpisë.

Agron Vesili 62 vjeç, është përleshur me grabitësit, duke dashur të mbrojë pronën e tij. Nga përleshja me ta 62 vjeçari ka marrë plagë në kokë dhe në fytyrë.

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës ?Ismail Qemali?.

Ndërkohë, Policia ka arrestuar grabitësit, të cilët janë Pëllumb Kolbucaj e Abdullah Hardhiçaj, ndërsa është shpallur në kërkim 20 vjeçari F.SH./CNA.al

Lajmet e fundit nga