LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, 27 korrik 2018

27 Korrik 2018, 06:13, Aktualitet CNA
Horoskopi, 27 korrik 2018

Dashi
Meditimi dhe joga duhet të praktikohen për përfitime shpirtërore, si dhe fizike. Situata financiare do të jetë e rrezikshme, prandaj të gjitha investimet duhet të bëhen me kujdes të madh. Kaloni më shumë kohë me fëmijët tuaj.
Demi
Emocionet e forta dhe shpërthyese mund të dëmtojnë sistemin tuaj nervor, prandaj duhet t?i kontrolloni. Do të keni një dëshirë të theksuar për të udhëtuar dhe për të shpenzuar para, por tregohuni më të matur në këtë drejtim.
Binjakët
Forca juaj e brendshme do t?ju mbështesë për ta bërë ditën e mrekullueshme në punë. Duhet të kujdeseni më tepër, nëse jeni duke planifikuar një udhëtim sot. Ndërhyrja e të tjerëve do të sjelle shqetësime në jetën tuaj martesore.
Gaforrja
Një punë e rëndësishme do të ndalet për shkak të pozicionit të zymtë financiar. Mosmarrëveshjet me fëmijët tuaj do të ishin zhgënjyese, ndaj shmangini ato. Planet për të takuar një mik pas një kohe të gjatë mund të rezultojnë një zhgënjim.
Luani
Përpiquni të jeni mendjehapur ndaj emocioneve pozitive, sikurse dashuria. Pasi këto emocione të marrin komandën e plotë, mendja automatikisht përgjigjet pozitivisht në çdo situatë. Një marrëdhënie e re do të jetë e gjatë dhe shumë e dobishme për të lindurit në shenjën tuaj.
Virgjëresha
Dikush me të cilin jetoni do të mërzitet, nëse i keni shpërfillur detyrat tuaja shtëpiake. Një udhëtim do të nxisë lidhjen romantike. Gjithçka duket në favorin tuaj sot në punë. Nëse udhëtoni, sigurohuni që të mos harroni të gjitha dokumentet e rëndësishme.
Peshorja
Mbani nën kontroll peshën dhe mos e teproni me ushqimet. Sot mund të merrni komplimente në punë. Ditë e shkëlqyer për funksionet sociale dhe marrëdhënie e mirë me miqtë.
Akrepi
Stili i jetesës suaj ekstravagante mund të shkaktojë tensione në familje. Ju do të jeni në sinkronizim me rrahjet e zemrës së partnerit tuaj. Partnerët e biznesit sillen përkrahës ndaj jush. Martesa është një bekim dhe sot ju do ta përjetoni atë.
Shigjetari
Përmirësimi i shëndetit duhet të jetë një çështje dite. Një romancë është në rrugën tuaj, ndërsa një miqësi mund të bëhet më e fortë. Dikush mund t?ju bezdise në punë, prandaj bëhuni gati të reagoni me qetësi.
Bricjapi
Jini optimistë dhe shikoni anën e ndritshme. Pritshëritë tuaja të sigurta hapin derën për realizimin e shpresave dhe dëshirave. Sot humbjet financiare duken të mundshme, nëse besoni fjalët e të tjerëve.
Ujori
Bë kujdes me shëndetin, pasi rezistenca juaj do të jetë e dobët. Udhëtimet për disa do të jenë stresuese, por financiarisht janë të mira. Aftësia juaj për të vepruar me shpejtësi ndaj problemeve do t?ju sjellë mirënjohje.
Peshqit
Sjellja juaj e vrazhdë do të shkaktojë zhgënjim tek të tjerët. Është koha për t?u treguar më i sjellshëm, veçanërisht me njerëz që ju kanë ndihmuar. Rritja e papritur e shpenzimeve do t?ju shkaktojë shumë stres.

Lajmet e fundit nga