LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Schwarzenegger shet ‘Buggati Veyron’ për një çmim marramendës

30 Janar 2018, 22:25, Aktualitet CNA

Aktori i njohur i Hollywood Schwarzenegger po kalon një kohë shumë të mirë në jetën dhe karrierën e tij. Pas lajmeve që ai ka qënë jo dhe aq mirë me shëndet, duket se ka bërë që të gjitha këto thashetheme të bien përtokë.

Arnold Schwarzenegger është parë në rrugët e Los Angelesit shumë i lumtur dhe i buzëqeshur pas shitjes së makinës së tij sportive Buggati Veyron për 2.5 milionë dollarë.

70 vjeçari është në formë shumë të mirë dhe ka një trup goxha në formë./CNA.al

Lajmet e fundit nga