LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bebe Rexha tregon ndodhinë e frikshme që i ndodhi pas Grammy-t

30 Janar 2018, 21:30, Aktualitet CNA

Teksa gjithçka shkoi për mrekulli në tapetin e kuq në ceremoninë Grammy, mesa duket Bebe nuk ka arritur të shkojë në shtëpi pa ndonjë incident.

Gjatë një postimi në insta story Bebe ka treguar se çfarë ka përjetuar kur doli jashtë, dhe po shkonte në aeroport.

?Thuajse u përplasa nga një taksi sot në aeroport, teksa po kaloja rrugën e këmbësorëve. Po shikoja që të sigurohesha që nuk po vinin makina të tjera drejt meje dhe ai u bë i paduruar dhe erdhi vetëm një hap larg meje me qëllim.

Kështu, mora çantën time të rënde YSL dhe e godita makinën e tij. Isha kaq e trembur dhe e inatosur, por duhet të bëjë kujdes me nervat?, shkruhet në ?Instastory?-n e publikuar nga Bebe Rexha./CNA.al

Lajmet e fundit nga