LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Del para Gjykatës financieri i Habilajve, Nezar Seitaj

30 Janar 2018, 20:05, Aktualitet CNA

Financieri i grupit të Habilajve i ekstraduar vetëm disa ditë më parë në Itali, Nazer Seiti, ka dalë para Gjykatës së Katanias.

Nga të dhënat e para mësohet se Seitaj ka dalë para gjykatës në orën 3 të pasdites.

Nga të dhënat e siguruara nga Report TV, bëhet e ditur se Seitaj ka refuzuar të japë deklarata në gjyq dhe nga informacionet e raportuara është caktuar të rrijë në një paraburgim të veçuar nga grupi Habilaj. /CNA.al

Lajmet e fundit nga