LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina bie në kanal/ 2 të plagosur në gjendje të rëndë

30 Janar 2018, 18:33, Aktualitet CNA

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në Vlorë, në vendin e quajtur Pus-Mezinë, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët raportohet se ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore.

Nga të dhënat e para mësohet se shkak i aksidentit ka qenë mungesa e sinjalistikës rrugore.

Bëhet e ditur se makina ka humbur kontrollin dhe ka rënë në kanal. /CNA.al

 

Lajmet e fundit nga