LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Elvana Gjata vendos të bëjë këtë gjë në Tiranë/ Këtë rradhë pa Florin!

30 Janar 2018, 17:00, Aktualitet CNA

Pasi u bë publik lajmi se, Elvana Gjata do të mbajë një koncert më 3 shkurt, një tjetër e papritur vjen nga këngëtarja shqiptare.

Siç ka bërë të ditur së fundmi në rrjetet sociale, ajo ka lënë Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është rikthyer në Shqipëri, për disa projekte interesante.

Këngëtarja do të mbajë në Tiranë për herë të parë një koncert recital dhe do të publikojë këngën e saj më të re, në gjuhën shqipe.

Por nga ana tjetër, pas 3 vitesh larg ekraneve shqiptare, Elvanën do ta shohim sërish në një intervistë televizive./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga