LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bëhuni gati!/ 'Big Brother Vip' do vijë së shpejti

30 Janar 2018, 16:40, Aktualitet CNA

Ka shumë kohë që flitet për ?Big Brother Vip?. Ka qënë vetë Ledion Liço i cili ka pranuar bërjen e programit me anë të një videoje që ka postuar në Instagram.

Ledioni ka publikuar spotin prezantues duke shkruar ?Gati?- për ti lënë të gjithë të kuptojnë se puna ka nisur.

Ne na ngelet të presim dhe të shikojmë se kush do jenë vipat që do marrin pjesë në program./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga