LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Xhafa: Familja më kërkon të tërhiqem nga politika, por…

30 Janar 2018, 22:01, Aktualitet CNA

Gjatë bisedës së tij, në emisionin ?Studio e Hapur? në News24, ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafa, krahas luftës ndaj krimit nuk ka nguruar t?i përgjigjet edhe një pyetjeje që lidhet me jetën private të tij.

Pasi ka treguar se familja i ka kërkuar dhe vazhdon t?i kërkojë të tërhiqet nga jeta politike, Xhafa i pyetur nga moderatorja Eni Vasili, se përse nuk ia plotëson dëshirën, është përgjigjur se ?nuk jam mësuar t?i lë gjërat në gjysmë. Nuk jam mësuar të bëj hapa pas?.  /CNA.al

Lajmet e fundit nga