LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rama publikon foto të Lagunës së Karavastasë/ Lum akuzash nga qytetarët

29 Tetor 2017, 08:41, Aktualitet CNA

Mëngjesin e ditës së sotme kryeministri Rama ka preferuar ta na e urojë me Lagunën e Karavastasë.

Në një potim në rrjetet sociale, Edi Rama, ka postuar një foto ku Laguna duket të jetë një perlë e bukurisë shqiptare, e ndërkohë që komentet negative kanë vërshuar nga ndjekësit duke pohuar se realiteti është krejt ndryshe.

?Sa here ngrihesh ne mengjes bej bilancin e qeverise tende….qe kur erdhe ne fillim….tritol,palma te thara,burg per dritat,burg per taksat,shendetsi falas,300 mije vende pune te hapura,mbi 100mije azilkerkues,ikje masive e shqiptareve,rrezikim i kthimit te vizave,super kanabisim i vendit,kriminele qe kane mbushur rradhet e ps ne parlament,ministra trafikante dhe te korruptuar,njerez qe varin veten ne qeli per mospagim dritash,popull qe flet me vete se ska nga tja mbaje…reforme ne drejtesi po vetem per popullin…qeveri qe i duket se populli ka para dhe eshte i lumtur vetem se kete vizion ja jep kokaina qe thithin …turp turp tutp..dhe ky popull plehre rri e komenton ne fcb dhe te vjen ty mbas avazit per arritjet e qeverise tende…..?

Një tjetër komentues ka vijuar të thotë se hallet e popullit nuk zgjidhen me foto.

?Faleminderit shume o ti,
Rrofsh, faleminderit shuuuum shume na ke bo i ndere me kte foto qe nuk dim si ta shperblejm,.
Ti the te zona e lire e Arian plehres qe un jam i hapur me njerezit ne fb, po te jeshe i hapur do na jepje mundesi te postonin edhe foto ne ketu neper komente, po ja qe nuk na e ke dhene kete mundesi.
Jo per gje po desha te pershendesja me nje foto nga lumi Erzen qe eshte mbush me mbetje spitalore te cilat po rrezikojne perhapjen e epidemive apo semundjeve te ndryshme…
Edhe nje here faleminderit shume fuga? /CityNews

                               

Lajmet e fundit nga