LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Shko moj gocë, gjej ndonjë çun të ri"/ Deputeti socialist habit me përgjigjjen e tij

14 Shtator 2017, 11:30, Lifestyle CNA

Gazetarja e emisionit ?Stop? ka ngacmuar deputetët në momentin e hyrjes në Parlament. Ajo ka komentuar paraqitjen dhe veshjen e tyre në seancat e para plenare.

Ndërkohë që deputetët e kanë kuptuar qëllimin e gazetares dhe disa i janë shmangur pyetjeve të saj, por përgjigjja më komike ishte e deputetit socialist Sadri Abazi.

Në momentin kur gazetarja i thotë se sa bukur qenke vesh, ai i përgjigjet ?Shko moj gocë, gjej ndonjë çun të ri”./CityNews

Lajmet e fundit nga