LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rihanna  zhgënjën sërish/Zhduken format e saj trupore

13 Shtator 2017, 22:05, Lifestyle CNA

Rihanna është kritikuar së fundmi për shtim në peshë dhe  kjo vihet re edhe në fotot e fundit që qarkullojnë në rrjetet sociale.

29 vjeçarja nga Barbados është fotografuar në aeroportin e Los Angeles, aty ku është trajtuar njësoj si gjithë udhëtarët e tjerë.

Riri mbante  veshur një kostum sportiv dhe me një palë çizme të bardha, pa make up dhe flokët i mbante lëshuar kaçurrela.

Në këto foto është e pamundur të mos vihen re kilet e tepërta që ajo ka marrë, por sërish në sytë e fansave, Rihanna mbetet femra perfekte./CityNews

Lajmet e fundit nga