LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandalet e vipave s kanë fund/Ndodh edhe kështu

13 Shtator 2017, 22:25, Lifestyle CNA

Të gjitha skandalet  apo fotot qesharake të vipave dhe njerëzve të thjeshtë përfundojnë në profilin e Ermal Mamaqit në instagram.

Edhe kësaj radhe ai i ka kënaqur ndjekësit e tij me një postim shumë interesant.

Moderatori i njohur ka ironizuar të gjitha vajzat të cilat shesin mend  duke thënë se kalojnë mbrëmje të mrekullueshme në club-et e natës, ndërkohë që e vërteta nuk  fotografohet.

Komentet e fansave kanë qenë të shumta, por nuk kanë munguar as komentet e miqve të tij.

?Funni? ishte komenti i këngëtarit Seldi Qalliu, duke mbështetur kështu idenë e Ermalit./CityNews

Lajmet e fundit nga