LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Publikohet video-ja e Ergi Dinit përpara aksidentit që i mori jetën

14 Shtator 2017, 07:39, Lifestyle CNA

Fituesi i ?Xfactor? dhe këngëtari i njohur Ergi Dini humbi jetën tragjikisht në një aksident me motorr sëbashku me shokun e tij. Ergi u nda nga jeta në një moshë shumë të re, ndërkohë që po korrte suksese të mëdha në muzikë.

E motra e tij, Barbana Dini ka qenë e ftuar në emisionin e Rudinës dhe ka publikuar videon që Ergi i kishte dërguar pak ditë më përpara se të ndodhte aksidenti që i mori jetën.

Në video Ergi po këndon me emocion dhe shumë ndjenjë një këngë me kitare. /CityNews

Lajmet e fundit nga