LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Orinda Huta shtatzënë?/ Ja çfarë thotë Turjan Hyska

12 Shtator 2017, 20:33, Lifestyle CNA

Vetëm pak kohë pasi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë, Turjan Hyska dhe Orinda Huta vijojnë të jenë në qendër të medias.

Së fundmi në mediat rozë ka thashetheme se Orinda është shtatzënë dhe për këtë dyshim emisioni Prive ka pyetur Turin.

Në një intervistë të shkurtër në 20-vjetorin e emisionit ?Opinion?, i pyetur nëse po presin një fëmijë, Turjan Hyska u përgjigj: ?Duke punuar jemi. Punët po shkojnë mirë. Me tre turne po punojmë, mëngjes, drekë , darkë dhe besoj se jemi në rrugë të mbarë.? Dyshja la kështu të kuptohet se ata po përpiqen të bëjnë një fëmijë.  /Citynews

Lajmet e fundit nga