LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plagosje në Kukës/Katër vëllezërit tentojnë të vrasin të riun

3 Maj 2017, 09:19, Aktualitet CNA

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur sot në Kukës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Krenzë, për motive pronësie.

Policia ka arrestuar 39-vjeçarin Luan Tershalla, si dhe ka shpallur në kërkim vëllanë e tij 44-vjeçar, me iniciale S.T.

Këta vëllezër, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, për motive pronësie, kanë tentuar të vrasin me armë zjarri shtetasin A.T., 26 vjeç, i cili ka mbetur i plagosur. I plagosuri ndodhet në spital e Kukësit, jashtë rrezikut për jetën./CityNews

Lajmet e fundit nga