LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pritet të nisë takimi Rama-Basha/Kush i shoqëron palët

3 Maj 2017, 07:59, Aktualitet CNA

Pritet nga momenti në moment të nisë takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të opozitës, Lulzim Basha.

Takimi është parashikuar në orën 10:00, te Presidenca. Ndërkohë, mësohet se Edi Rama do të shoqërohet në këtë takim nga kreu i grupit të PS, Gramoz Ruçi.

Ndërsa Lulzim Basha do të jetë me kreun e grupit të PD, Edi Paloka./CityNews

Lajmet e fundit nga