LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Horror në Kurbin/Vjehrri vret me thikë nusen e djalit

3 Maj 2017, 06:01, Aktualitet CNA

Një ngjarje e rende ka ndodhur ne Kurbin. Nje krim brenda familjes ka tronditur fshatin Zheje te ketij qyteti.

Mesohet se shtetasi Ndoc Tota ka therur me thikë nusen e djalit. Policia e mbërritur në vendnngjarje ka bërë arrestimin në flagrancë të 80-vjeçarit.

Ende nuk dihen rrethanat dhe shkaqet e krimit të rëndë. Policia vijon hetimet për ngjarjen./CityNews

Lajmet e fundit nga